Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROJEKT "PREZENTUJEME SA NAVZÁJOM"

  PREZENTUJEME SA NAVZÁJOM

 
          V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do medzinárodného projektu v rámci Etwinning pod názvom Prezentujeme sa navzájom, ktorý sa uskutočnil v spolupráci so školou z Českej republiky - Masarykovo gymnázium a Jazyková škola Vsetín.
 
          Projekt bol zameraný na vzájomné prezentovanie sa žiakov formou prezentácií v PowerPoint a to ako v anglickom, tak aj slovenskom a českom jazyku a vyhotovenie netradičného časopisu v anglickom jazyku, prípadne inej aktivity / kvíz /, ktorou by sa škola a žiaci navzájom prezentovali. Do projektu sa zapojili žiaci od štvrtého po siedmy ročník. Prispeli jednak svojou prácou na prezentáciách, ako aj svojimi príspevkami do anglického časopisu pod názvom „School is cool“.
 
Odkaz na fotografie
 
Prezentácie boli zamerané na tri oblasti :
 
1. NAŠA TRIEDA A ŠKOLA – OUR CLASS AND SCHOOL
2. NAŠE MESTO – OUR TOWN
3. NÁŠ ŠTÁT – OUR COUNTRY
 
          Časopis tvorili rôzne príspevky: tajničky, osemsmerovky, rébusy, hádanky, a iné. Kvíz bol zameraný na  oblasť matematiky. Všetky prezentácie a matematický kvíz nájdete nasledujúcej stránke, kde sa prihláste ako hosť a choďte na medzinárodné projekty. http://skola2.mgvsetin.cz/moodle/login/index.php. Časopis je prezentovaný na stránke našej školy.
 
 
Mgr. Miroslav Sikorský

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář